Home Realizacje Promocje Cennik Usługi Kontakt

Folie ochronne

Folia ochronna na samochód to obecnie jedno z najlepszych dostępnych na rynku zabezpieczeń powłoki lakierniczej przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz szkodliwym wpływem wybranych czynników pogodowych. Folia ochronna na auto jest materiałem wyjątkowo trwałym. Standardowo okres przydatności większości folii ochronnych szacuje się na 10 lat, podczas których 150 mikronów transparentnej foli zabezpiecza lakier przed otarciami, zarysowaniami, zadrapaniami i odpryskami, jednocześnie stanowiąc barierę dla kwaśnych deszczy i promieniowania słonecznego. Dodatkowym atutem folii ochronnej jest jej bezobsługowość. Samochód zabezpieczony folią można poddawać tradycyjnym zabiegom mycia i czyszczenia, sama folia nie wymaga żadnych dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych i jest odporna na działanie chemii samochodowej.

Folia ochronna na auto – zalety

Folie ochronne są powszechnie wykorzystywane przez auto detailing. O ich wyborze decydują przede wszystkim niezwykłe właściwości folii ochronnej, która pod wpływem czasu i ciepła podlega samo-regeneracji. Powstałe na powierzchni folii zarysowania z czasem stają się niewidoczne i niewyczuwalne, a miejsca w których mogliśmy je wcześniej zaobserwować w żaden sposób nie odznaczają się od reszty. Jakie jeszcze zalety ma folia PPF?

Folia ochronna na samochód chroni przed:

  • uszkodzeniami mechanicznymi,
  • szkodliwym oddziaływaniem promieniowania UV na lakier,
  • odczynami zasadowymi i kwaśnymi pochodzenia organicznego i nieorganicznego,
  • zanieczyszczeniami.

Pakiety zabezpieczenia lakieru folią PPF:

Folia ochronna na samochód – dostępne usługi

W ramach oferowanych usług proponujemy:

  • usługę Full Car polegającą na zabezpieczeniu całego pojazdu,
  • usługę Full Front polegającą na zabezpieczeniu przodu pojazdu (zderzak, maska, błotniki, lusterka, słupki przednie, 1/4 dachu),
  • usługę Bikini, w ramach której zabezpieczamy zderzak , 1/3 maski, 1/3 błotników, lusterka oraz słupki przednie.

Dodatkowo oferujemy możliwość zabezpieczenia lakieru pod klamkami, na progach, na obrzeżach drzwi i w strefie załadunkowej bagażnika, a więc w miejscach, w których powłoka lakiernicza jest szczególnie podatna na ścieranie się i przedwczesną degradację. Do skorzystania z usług zabezpieczenia lakieru zachęcamy przede wszystkim kierowców i właścicieli pojazdów z rejonów takich jak Bródno, Marki, Praga, Targówek, Zacisze oraz Ząbki. Zapewniamy profesjonalizm oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Przed zabezpieczeniem samochodu polecamy wykonanie pielęgnacji lakieru samochodowego.

Folie ochronne

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem