Home Realizacje Promocje Cennik Usługi Kontakt

Korekta lakieru

Polerowanie lakieru/Korekta lakieru to jedna z najbardziej wymagających prac mająca na celu wydobycie maksymalnego piękna z auta. Dlatego warto to zadanie powierzyć profesjonalistom, by mieć gwarancję fachowo wykonanego zlecenia. Fachowa korekta lakieru samochodowego pozwalają uzyskać bardzo dobry efekt wizualny, którego trwałość możemy dodatkowo przedłużyć sięgając po wybrane systemy zabezpieczeń. W zależności do preferencji właściciela pojazdu powłokę lakierniczą możemy zabezpieczyć przy pomocy folii ochronnej na samochód lub powłoki ceramicznej na auto.

Korekta lakieru samochodowego – specyfikacja usługi

Na cenę polerowana lakieru składa się wiele czynników takich jak: wielkość auta, stopień porysowania lakieru, oraz efekt jaki chcemy uzyskać.

Aby samodzielnie ocenić stan lakieru wystarczy w słoneczny dzień obejżeć auto patrząc pod słońce.

Koszt polerowania lakieru dla auta średniej wielkości wynosi:

Jeden etap - odświeżenie (wydobycie połysku i głębi koloru, usunięcie około 70-75% zarysowań): 500zł - 800zł

Dwa etapy - korekta lakieru (wydobycie połysku i głębi koloru, usunięcie około 85-90% zarysowań): 1000zł - 1300zł

Trzy etapy - pełna korekta (wydobycie połysku i głębi koloru, usunięcie około 95-99% zarysowań): 1500zł - 1800zł

W skład prac wchodzi:

  • Detailingowe mycie pojazdu z pełnym oczyszczeniem
  • Inspekcja lakieru miernikiem i lampami
  • Korekta lakieru, polerowanie lakieru w zależności od stanu i efektu jaki ma być osiągnięty

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego pakietu polerowania lakieru dla siebie? Zadzwoń do nas i przyjedź na bezpłatną wycenę. Dobierzemy odpowiednie środki do Twoich potrzeb aby efekt spełnił w 100% Twoje oczekiania, a nawet je przerósł.

Polerowanie/korekta lakieru samochodowego – zasięg usługi

Wszelkie usługi detailingowe świadczymy w siedzibie naszego Car SPA. Ze względu na jego dogodną lokalizację do skorzystania z oferowanych usług pielęgnacji lakieru samochodowego oraz jego polerowania zachęcamy przede wszystkim właścicieli pojazdów oraz kierowców z rejonów takich jak Bródno, Marki, Praga, Targówek, Zacisze oraz Ząbki. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę na każdym etapie procesu regeneracji i pielęgnacji powłoki lakierniczej, co przekłada się na wysoką jakość uzyskiwanych efektów. Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług naszego samochodowego SPA zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami. Prezentowane poniżej efekty wizualne stanowią najlepszą rekomendację naszych usług w zakresie korekty lakieru samochodowego. W większości przypadków odpowiednio dobierając środki oraz technologię pracy jesteśmy w stanie uzyskać efekt zbliżony do świeżej powłoki lakierniczej samochodu, który przed chwilą zjechał z taśmy montażowej.

Cena już od 500 zł

Darmowa wycena
Korekta lakieru

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem