Home Realizacje Promocje Cennik Usługi Kontakt

Pielęgnacja lakieru

Mycie detailingowe pomimo, że wydaje się być rzeczą błahą i prostą, takie nie jest. Polega na bardzo dokładnym oczyszczeniu nadwozia pojazdu. Jest to proces wieloetapowy, zajmujący znacznie więcej czasu niż zwykłe umycie auta na myjni. Cechuje się najwyższą starannością i bezpieczeństwem. W ramach mycia detailingowego realizowana jest również usługa pielęgnacji lakieru samochodowego, dzięki czemu zabieg jest kompleksowy, a uzyskany efekt końcowy nierzadko przekracza oczekiwania właściciela pojazdu. Prawidłowo przeprowadzona pielęgnacja lakieru samochodowego pozwala nam bowiem osiągnąć efekt nowej powłoki lakierniczej, którą możemy dodatkowo zabezpieczyć przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami mechanicznymi.

Jak działamy?

Rozpoczynamy od felg, kół i nadkoli od strony wewnętrznej. Pył i opiłki z tarcz oraz klocków hamulcowych, powodują że felgi, rozgrzane do bardzo wysokich temperatur przyjmują duże ilości zanieczyszczeń, które utrwalają się na ich powierzchni. Tu poza środkami podstawowymi i stężonym APC przydaje się deironizator, który pozwoli rozpuścić opiłki, które mocno wżarły się w głąb. Mycie nadwozia rozpoczynamy od nałożenia piany aktywnej, której zadaniem jest wstępne rozpuszczenie brudu co pozwoli lepiej i bezpieczniej umyć samochód. Profesjonalna piana aktywna ma neutralne pH i przy użyciu jej zgodnie z zaleceniami jest bezpieczna dla lakieru. Jeśli myć bezpiecznie to tylko w systemie dwuwiaderkowym, przy użyciu delikatnej rękawicy. Dlaczego? Ponieważ minimalizujemy ryzyko porysowania go brudem, który zamiast na rękawicy osiada oddzielony na dnie wiadra. Trudno dostępne miejsca i zakamarki doczyszczamy miękkimi pędzelkami.

Po dokładnym umyciu i spłukaniu nadwozia przechodzimy do procesu dekontaminacji. Musimy pozbyć się smoły, czy innych, trudniejszych do usunięcia zanieczyszczeń. Ostatni etap- glinkowanie- oczyszcza lakier z pozostałych zabrudzeń, których nie jesteśmy w stanie się pozbyć w żaden inny sposób.

W SKRÓCIE:

  • Mycie wstępne pianą aktywną
  • Usunięcie zanieczyszczeń (smoły, owadów, osadów)
  • Deironizacja i glinkowanie lakieru
  • Detailingowe, ręczne umycie pojazdu przy użyciu bezpiecznych środków
  • Osuszanie i odtłuszczanie lakieru
  • Odżywienie opon i zabezpieczenie lakieru

Dodatkowo nasi Klienci mogą skorzystać z szerokiej gamy innych usług detailingowych, takich jak korekta lakieru samochodowego czy nałożenie zabezpieczającej powłoki ceramicznej na auto. Tym samym pielęgnację lakieru możemy potraktować jako punkt wyjścia dla specjalistycznych zabiegów poprawiających stan wizualny i zabezpieczających powłokę lakierniczą przed przedwczesną degradacją.

Pielęgnacja lakieru samochodowego – zasięg usług

Ze względu na dogodną lokalizację naszego Car Spa w Warszawie do skorzystania ze specjalistycznych usług detailingowych zapraszamy przede wszystkim właścicieli pojazdów i kierowców z rejonów takich jak Bródno, Marki, Praga, Targówek, Zacisze oraz Ząbki. Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie pielęgnacji lakieru, jednocześnie gwarantując uzyskanie najlepszego możliwego efektu wizualnego. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z niektórymi z naszych dotychczasowych realizacji w zakresie usługi pielęgnacji lakieru samochodowego. Widoczne efekty przeprowadzonych zabiegów pielęgnacyjnych potwierdzają wysoką skuteczność oraz najwyższą jakość naszych usług.

Cena już od 99 zł

Darmowa wycena
Pielęgnacja lakieru

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem