Home Realizacje Promocje Cennik Usługi Kontakt

POWŁOKI CERAMICZNE

POWŁOKI CERAMICZNE - FIREBALL

Powłoki ceramiczne, to dużo więcej niż tradycyjne zabezpieczenie powierzchni za pomocą wosków czy past. Ceramiczna ochrona jest trwałym związaniem aplikowanego środka z powierzchnią. W efekcie powstaje dodatkowa warstwa, tzw. nano powłoka, o dużo większej niż zabezpieczana powierzchnia twardości, połysku i hydrofobowości.

Na każdą nałożoną w naszym studio powłokę ceramiczną otrzymują państwo certyfikat gwarancyjny.

Najlepszy wygląd i głębię nadają powłoki położone na odpowiednio przygotowaną, wypolerowaną, wolną od rys powierzchnię, dzięki czemu odbijające się światło w pełni ukazuje głębię i połysk lakieru.

 • Zabezpieczenie lakieru przed agresywną chemią stosowaną na myjniach
 • Ochrona przed kwaśnymi deszczami
 • Uniknięcie porysowania lakieru nawet drobnymi mikroryskami, które zostaną na powłoce
 • Znaczne ułatwienie codziennej pielęgnacji i mycia
 • Brud i kurz nie będą osiadały mocno na aucie i będą łatwe do usunięcia
 • Nadanie niesamowitego połysku i głębi koloru, efekt tafli szkła rozlanej na lakierze.

Cena już od 1200 zł

Darmowa wycena

ZABEZPIECZENIE FELG

ZABEZPIECZENIE FELG

Zabezpieczenie felg ma ogromne znaczenie nie tylko wizualne, ale głównie ułatwia codzienne utrzymanie. Drogowe zanieczyszczenia, pył hamulcowy itp. potrafią mocno i trwale osiąść na felgach i nie zejść pod wpływem zwykłego mycia.

Wosk klasy premium odporny na wysoką temperaturę czy powłoka ceramiczna dedykowana felgom sprawiają że są one zabezpieczone przed tymi czynnikami.

 • Zabezpieczenie przed osiadaniem pyłu z klocków hamulcowych
 • Ochrona przed smołą
 • Znacznie podniesiony walor estetyczny
 • Ułatwione mycie i zmywanie osadów

Cena już od 400 zł

Darmowa wycena

PIELĘGNACJA SZYB

Hydrofobizacja szyb, czyli popularna „niewidzialna wycieraczka” to zabezpieczenie ich powłoką hydrofobową specjalnie do tego zadania dedykowaną. Poprawia to znacznie widoczność, zwiększając bezpieczeństwo na drodze. Pod wpływem pędu krople deszczu usuwane są z szyb bez potrzeby użycia wycieraczek.

Oferujemy również zabezpieczenie szyb od wewnątrz przed nadmiernym parowaniem, co w okresie pogody deszczowej znacznie poprawia komfort jazdy.

Szyby porysowane, czy zmatowiałe polerujemy, co wpływa pozytywnie nie tyko na efekt wizualny, ale również poprawia widoczność.

 • Szyby wolne od rys
 • Lepsza widoczność
 • Zwiększony komfort jazdy, zwłasza w porze deszczowej

Cena już od 50zł - hydrofobizacja szyb

Cena już od 200zł - polerowanie szyb

Darmowa wycena
PIELĘGNACJA SZYB

Powłoka ceramiczna do samochodu

Powłoka ceramiczna do samochodu to obok folii ochronnych na auto jeden z najchętniej wybieranych przez posiadaczy pojazdów sposobów na zabezpieczenie lakieru przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i uszkodzeniami mechanicznymi, które wpływają nie tylko na estetykę pojazdu, ale również jego cenę podczas sprzedaży. Podobnie jak folie powłoki ceramiczne na auto mogą być aplikowane na dowolnym etapie eksploatacji pojazdu, przy czym dla uzyskania jak najlepszego efektu poleca się ich zastosowanie bezpośrednio po zakupie samochodu. Z ich zalet mogą korzystać zarówno właściciele pojazdów nowych, jak i używanych.

Dlaczego warto aplikować powłoki ceramiczne na auto?

Głównym zadaniem powłoki ceramicznej jest zabezpieczenie oryginalnego lakieru przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak czynniki atmosferyczne, zanieczyszczenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Preparaty ceramiczne tworzą na lakierze niewidoczną warstwę ochronną, która przeciwdziała wnikaniu zanieczyszczeń głęboko w strukturę lakieru, jednocześnie zabezpieczając go przed ścieraniem się oraz szkodliwym wpływem agresywnej chemii samochodowej. Pod względem aplikacji powłoka ceramiczna do samochodu przypomina pasty oraz woski. Pod względem użytkowym jest od nich o wiele trwalsza i bardziej wytrzymała, co przekłada się nawet na kilkuletnią ochronę pojazdu.

Powłoka ceramiczna do samochodu – zasięg oferty

Ze względu na dogodną lokalizację naszego Car SPA do skorzystania z usługi aplikacji powłoki ceramicznej na samochód zachęcamy przede wszystkim właścicieli pojazdów i kierowców z rejonów takich jak Bródno, Marki, Praga, Targówek, Zacisze oraz Ząbki. Przed aplikacją powłoki polecamy skorzystanie z jednej z usług pielęgnacyjnych. W zależności od stanu lakieru może to być standardowa pielęgnacja lakieru samochodowego lub korekta lakieru.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem